DYREKTOR

Małgorzata Straszewska
Anna Tomczak

ADMINISTRACJA

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI                                                                             INTENDENT

Anna Szułcik                                                                         Renata Sołtysik

KUCHARKA                         POMOC KUCHARKI                                 PRACOWNIK GOSPODARCZY

Dorota Puk                  Magdalena Kędziora                            Grzegorz Leśniewski

Wszyscy nauczyciele posiadają wykształcenie kierunkowe do pracy z dziećmi, ale nieustannie się kształcą uczestnicząc w kursach, warsztatach, szkoleniach.

Naszym głównym celem jest wychowanie dziecka w duchu tolerancji, otwartego na potrzeby własne i innych, wrażliwego na świat natury i doznania artystyczne, poszukującego wiedzy i odpowiedzi na nurtujące go pytania. Pobudzamy u dzieci ciekawość i zachęcamy do nieustannego działania poprzez różne aktywności.

Naszym wychowankom zapewniamy warunki do wszechstronnego rozwoju w bezpiecznej przestrzeni, przyjaznej atmosferze, pod kierunkiem wykwalifikowanego personelu, traktującego swój zawód jako misję, pełnego empatii i ciepła. W codziennej pracy wykorzystujemy różnorodne metody i formy, w tym nowatorskie i aktywizujące. Działamy aktywnie, tworzymy własne projekty, uczestniczymy w konkursach, przeglądach, olimpiadach i projektach zewnętrznych, współpracujemy z wieloma instytucjami.